• Kontakt
  • Wynajem podestów
  • Oficjalny dealer
  • Podesty ruchome ładowarki teleskopowe dotacja dofinansowanie UE
  • Szkolenia
  • Podesty Przegubowe Spalinowe
  • Podest teleskopowy spalinowy JLG 1850SJ
  • Serwis
Previous Next
Strona główna > Sprzedaż > Magni ładowarki teleskopowe - nowe
Drukuj

Sprzedaż: ładowarki obrotowe - teleskopowe - maszyny Magni


Magni Telescopic Handlers to marka założona w 2012 roku przez Riccardo Magni, który skupił się na przygotowaniu doskonałej oferty ładowarek teleskopowych oraz ładowarek obrotowych. Pomimo krótkiej historii jest to marka z tradycją, osadzona w dziedzinie ładowarek teleskopowych od ponad 50 lat. Ojciec założycieja marki Riccardo Magni skonstyruował pierwszą w Europie ładowarkę teleskopową. Jego syn Riccardo zafascynowany dokonaniem ojca, udoskonalił prototyp i wyspecjalizował sie w konstrukcji ładowarek teleskopowych współpracując z konkurencyjną marką przez blisko 30 lat. Jednak jego marzeniem było stworzenie doskonalszej, sygnowanej własnym nazwiskiem linii produktów. Po trzech latach od zakończenia współpracy z konkurencją, ustanowił markę Magni Telescopic Handlers i zaprezentowął pełną gamę ładowarek. 

Magni oferuje ładowarki teleskopowe o wyjątkowo potężnych udźwigach od 10 do 45 ton oraz ładowarki obrotowe o wysokości podnoszenie od 18 do 35 m i max. udźwigu 5 ton. W wersji standard producent zapewnia przestrzenną, klimatyzowaną oraz wyciszoną od zewnątrz kabinę, co znacząco wpłynie na komfort pracy każdego operatora. Istotna jest również regulacja kierownicy (góra-dół; przód-tył) oraz wysokości fotela operatora. Oprócz tego warto podkreślić, że kabina stanowi maksymalne zabezpieczenie dla operatora, bo skonstruowano ją tak, aby była w stanie wytrzymać nacisk 5 ton, co podwyższa bezpieczeństwo. Producent umożliwił sterowanie maszyną z poza kabiny dołączając do oferty specjalny joystick. Ładowarki Magni umożliwiają pracę z wielozadaniowym osprzętem, który maksymalnie podnosi zastosowanie ładowarek: platformy robocze, haki, zawiesia, żurawiki, chwytaki, a także osprzęt zaprojektowany specjalnie na życzenie Klienta zgodnie z jego zapotrzebowaniem to rewolucyjna oferta producenta.   

Maszyny Magni pracują już na całym świecie, na wszystkich kontynentach. Szczególnie doceniają je profesjonaliści poszukujący indywidualnych rozwiązań z dopasowaniem do swoich potrzeb. Riwal jako pierwszy w Polsce oferuje maszyny Magni w swojej flocie na wynajem. A ponieważ chcemy, aby nasi Klienci mogli w swoich parkach maszynowych posiadac najnowoczesniejsze technologie, tak jak i my, nawiązaliśmy współpracę z marką Magni stając się jej oficjalnym dealerem w Polsce. Poza sprzedażą oferujemy serwis posprzedażowy, magazyn części zamiennych oraz szkolenia z obsługi tych maszyn. 


ladowarka obrotowaladowarka magniladowarka teleskopowa