• Podesty ruchome ładowarki teleskopowe dotacja dofinansowanie UE
  • Podesty Przegubowe Spalinowe
  • Kontakt
  • Serwis
  • Podest teleskopowy spalinowy JLG 1850SJ
  • Wynajem podestów
  • Oficjalny dealer
  • Szkolenia
Previous Next
Riwal Poland - historia firmy, misja, referencje Drukuj

riwal

Riwal Holding Group BV, założony w 1968 roku w Holandii jest firmą międzynarodową specjalizującą się w wynajmie i sprzedaży podnośników i podestów ruchomych. 

Prowadzimy działalność w 18 krajach, zatrudniając ponad 1200 osób. Dzięki 13.000 jednostek sprzętowych jesteśmy w gronie liderów wynajmu podnośników na świecie. Nazwa firmy pochodzi od nazwisk jej założycieli czyli Richards & Wallington, którzy zbudowali markę.
 

Riwal w Polsce działa od 2008 roku i od początku oferuje swoim Klientom najnowsze generacje maszyn renomowanych producentów: JLG, Genie, JCB, Holland Lift, Dino, MEC. Gwarantują one najwyższy poziom bezpieczeństwa, maksymalną wydajność pracy oraz łatwość użytkowania. Wyróżniają nas wysokie standardy obsługi Klientów, świadczenie usług na terenie całego kraju, wsparcie serwisowe, a także dbałość o bezpieczeństwo pracy na budowie poprzez szkolenia dla operatorów.

 


Nasza Misja

Jako lider, a także specjalista w branży podnośników i podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych cenimy sobie innowacyjność i najwyższe standardy świadczonych usług. Głównym priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego ściśle współpracujemy z UDT oraz międzynarodową organizacją IPAF (International Power Access Federation). Dzięki ścisłym procedurom zwracamy szczególną uwagę na stan techniczny maszyn, a także systemów zabezpieczających, które warunkują bezpieczeństwo pracy. Ponadto Klienci dostają od naszego zespołu pełne informacje na temat naszych usług oraz oferowanego sprzętu.

Wszystkie podejmowane przez Riwal działania mają na celu rozwój naszej firmy oraz długofalową współpracę z Klientem.

Referencje:

P.H.U.W ALFA
Elektromont S.A...
FM Logistic
Instalacje HTS ...
Instal Lublin
P.P.H.U Tel-Poż...
KLIMAWENTEX Sp....
Llentabhallen S...
PORR POLSKA S,A...
P.P.H.U NOWAK
Izolacje
Stalprodukt Ser...
WEZI-TEC
WIKONT
PRB WIST-BUD
WROBIS S.A.
KONECRANES Sp. ...
Referencje od f...
aw_gea_i_kormal...
aw_gea_i_kormal...
dan_cake
dh_termobud
jp_referencje
l.j__eko_montex...
l.j__eko_montex...
l.z_referencje
lj_dancace
lz_ekobud
skmbt_423131220...
tsz_ref
tsz_tpi1

 
GENIE MEC