• Szkolenia
  • Kontakt
  • Podesty ruchome ładowarki teleskopowe dotacja dofinansowanie UE
  • Podesty Przegubowe Spalinowe
  • Wynajem podestów
  • Serwis
  • Oficjalny dealer
  • Podest teleskopowy spalinowy JLG 1850SJ
Previous Next
Strona główna > O nas > Kariera - oferty pracy
Kariera w Riwal Poland - praca - oferty pracy

Kariera - oferty pracy

riwal praca, oferty pracy

Jeśli szukasz pracy, ponieważ dopiero zaczynasz karierę zawodową lub masz wieloletnie doświadczenie,
a ponadto jesteś osobą energiczną, komunikatywną i chcesz pracować w międzynarodowej firmie?

Prześlij do nas swoją aplikację:

Uwaga! Firma Riwal zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Aktualnie prowadzimy rekrukację na następujące stanowiska:

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży wewnętrznej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Microsoft Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu zadowolenia klientów oraz rozwijanie silnych relacji z klientami
  • Zdolność do trafnego i szybkiego reagowania na potrzeby klientów
  • Aktywne podejście do zadań i ludzi, kreatywne rozwiązywanie problemów
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność słuchania
  • Entuzjazm i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole i planowania zadań
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat.B

Opis stanowiska:

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Kontaktowanie się z klientami przez telefon i e-mail
  • Utrzymywanie i nawiązywanie długoterminowych relacji  z Klientami
  • Zdalna sprzedaż produktów i usług do klientów budowlanych, przemysłu i logistyki
  • Pozyskiwanie klientów, budowanie z nimi relacji biznesowych oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych produktów i usług

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • Udział w szkoleniach podwyższających kwalifikacje zawodowe
  • Premie roczne
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Dofinansowanie kursów min. językowych
  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do programu Multisport

Miejsce pracy: RIWAL Poland Sp. z o.o., 54-103 Wrocław, ul.Brodzka 10A

UWAGA!

Aplikacje bez powyższego opisu nie będą czytane.

Kierowca samochodu ciężarowego

Kielno, powiat wejherowski

Transport maszyn: ładowarki, podnośniki

Region pracy: pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • czynne korzystanie z prawa jazdy kat. C, C+E,
  • uprawnienia na przewóz rzeczy,
  • miejsce zamieszkania: nie dalej niż 20 km od Kielna.

  • praca w transporcie krajowym w pojedynczej obsadzie,
  • załadunek i rozładunek maszyn przy dostawie lub odbiorze,
  • prowadzenie dokumentacji niezbędnej przy odbiorze lub dostawie maszyn do wynajmu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • ubrania robocze, opiekę BHP,
  • terminowe, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania,
  • premie roczne,
  • zapewniamy szkolenia zawodowe, w tym na Urządzenia Transportu Bliskiego,
  • delegacje,
  • zapłatę za pracę w nadgodzinach,
  • dofinansowanie podwyższania kwalifikacji,
  • szkolenia z udzielania pomocy przedmedycznej,
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do programu Multisport.

UWAGA!

Kontakt:
668 893 058

W przesyłanych ofertach, prosimy o zamieszczanie nazwy stanowiska oraz miejsca pracy. Zgłoszenia bez tych informacji nie będa rozpatrywane. Ze względu na dużą ilość napływających aplikacji, rozpatrujemy tylko aplikacje kompletne, tj. zawierające informację na jakie stanowisko dana osoba aplikuje oraz miejsce pracy (lub Oddział). Dziękujemy za zrozumienie. Zastrzegamy prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

GENIE MEC