• Szkolenia
  • Zaproszenie na targi
  • Podesty Przegubowe Spalinowe
  • Serwis
  • Wynajem podestów
  • Podesty ruchome ładowarki teleskopowe dotacja dofinansowanie UE
  • Kontakt
  • Oficjalny dealer
Previous Next
Strona główna > O nas > RIWAL na Volvo Ocean Race
RIWAL na Volvo Ocean Race Drukuj

 

 
RIWAL został dostawcą podnośników do obsługi serwisu jachtów podczas międzynarodowych regat Volvo Ocean Race 2017-2018.

Wyścig Volvo Ocean Race uważany jest jako najdłuższe i najtrudniejsze na świecie wydarzenie sportowe tego typu.

RIWAL zapewni podesty nożycowe i podesty masztowe do pracy na wysokości przy konserwacji jachtów, które będą przeprowadzone podczas przerw w regatach w 12 portach w miastach gospodarzy Volvo Ocean Race, m.in. w Melburne, Hong Kongu, Auckland Newport czy Goteborgu. Obecnie podesty RIWAL są już używane w stoczni w Lizbonie przy remontach i przygotowaniach łodzi do regat, które rozpoczną się w październiku 2017 roku.

W czasie zawodów Volvo Ocean Race podnośniki będą podróżować od portu do portu, w celu zapewnienia maksymalnej dostępności i wykorzystania dla uczestniczących drużyn. Oprócz podestów RIWAL zagwarantuje szkolenia z obsługi sprzętu do bezpiecznej pracy na wysokości oraz serwis podestów. Usługi będą świadczone przez lokalne oddziały RIWAL na całym świecie.

Norty Turner, CEO RIWAL komentuje:

"Jesteśmy zachwyceni, że możemy uczestniczyć jako oficjalny partner w Volvo Ocean Race. Naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych doświadczeń w ponad 60 krajach, w których prowadzimy naszą działalność. Będziemy pomagać wszystkim drużynom, które ciężką pracą będą walczyć o wygranie wyścigu, aby mieć pewność, że każda łódź jest jak najlepiej przygotowana do dalszych zawodów. Nasza współpraca z Volvo Ocean Race jest przykładem  zdolności RIWAL do dostarczania rozwiązań klientom działającym na skalę międzynarodową."

Nick Bice, Director of Boats and Maintenance at Volvo Ocean Race dodaje:

"Podczas wyścigu Volvo Ocean Race współpracujemy z liderami w swojej branży, takimi jak RIWAL, aby zapewnić obsługę na jak najwyższym poziomie. W poprzednich edycjach zapewnienie niezawodnych podnośników było nie lada wyzwaniem, dlatego tym bardziej cieszymy się ze współpracy z RIWAL, która zagwarantuje jakość i wsparcie w przygotowaniu jachtów wszystkim uczestniczącym drużynom."    

Volvo Ocean Race 2017-2018 będzie najdłuższym wyścigiem w historii. Odległość od startu do mety wynosić będzie 45 000 mil morskich, drużyny popłyną po 4 oceanach, odwiedzając 12 dużych nadmorskich miast na 6 kontynentach.