• Wynajem podestów
  • Kontakt
  • Podesty ruchome ładowarki teleskopowe dotacja dofinansowanie UE
  • Serwis
  • Oficjalny dealer
  • Podest teleskopowy spalinowy JLG 1850SJ
  • Podesty Przegubowe Spalinowe
  • Szkolenia
Previous Next
Strona główna > Wynajem

 Wynajem podnośników, zwyżek, ładowarek, podestów ruchomych


Wynajem podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych daje możliwość korzystania z szerokiego spektrum maszyn najnowszych generacji. Dlaczego wynajem się opłaca?

OSZCZĘDNOŚĆ dzięki wynajmowi nie musisz ponosić wysokich kosztów zakupu i utrzymywania maszyny wtedy, gdy jej nie potrzebujesz. Oszczędzasz, ponieważ  nie musisz finansować zakupu nowego sprzętu.

DOSTĘPNOŚĆ  masz dostęp do szerokiej gamy maszyn, którymi dysponuje wynajmujący. Możesz korzystać z produktów odpowiednich do konkretnego projektu. Poza tym masz możliwość wymiany maszyn podczas trwania inwestycji. Taki system prowadzi do wzrostu wydajności Twojej pracy.

SERWIS  nie musisz tworzyć własnego zaplecza serwisowego. Serwis na miejscu pracy jest zapewniony, przez firmę wynajmującą maszyny.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ  nie jesteś odpowiedzialny za certyfikowanie swoich maszyn. Zrobi to za Ciebie wynajmujący. Do jego obowiązków należy aby, zgodnie z przepisami, przeprowadzić specjalistyczne badania UDT maszyn ze swojej floty.

Minimum formalności wystarczy, aby wynająć sprzęt od Riwal. Jeżeli jeszcze nie wynajmowałeś od nas maszyn potrzebne będą dokumenty rejestrowe firmy (NIP, Regon, KRS lub wpis do ewidencji działalności gospodarczej), na podstawie których określimy warunki współpracy i przygotujemy Twoje zamówienie (druk zamówienia możesz obejrzeć tutaj). Zadzwoń do handlowca, który pracuje na odpowiednim terenie Polski i zapytaj o warunki wynajmu. Jeżeli jesteś naszym Klientem sprawdź jaką ofertę ma dla Ciebie Riwal ? skontaktuj się ze swoim kierownikiem sprzedaży.

Zapewniamy usługę transportu naszymi ciężarówkami, a dzięki 9 oddziałom w Polsce zaoszczędzisz na kosztach logistyki. Ponadto w razie kłopotów technicznych w 24h wykonamy usługę serwisową lub wymienimy maszynę. Dodatkowo masz możliwość skorzystania z Polisy Riwal, która zabezpieczy Twoją firmę przed szerokim spektrum zdarzeń losowych.

Nasze atuty to: doświadczenie - jesteśmy obecni na rynku od prawie 45 lat, otwarta i profesjonalnie przeszkolona kadra specjalistów na wszystkich etapach współpracy, a przede wszystkim doradztwo - możesz liczyć na indywidualne podejście i partnerstwo biznesowe.

 siedziba Riwal Poland - Rawa Mazowiecka

Zapraszamy do naszych Oddziałów:

Pobierz Katalog Maszyn RIWAL

katalog riwal, wynajem podestów, wynajem podnośników, wynajem zwyżek

Katalog do pobrania tutaj
(plik PDF 10 Mb)

Kontakt:
T. +48 46 895 13 63
F. +48 46 814 01 90
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Formularz zapytania o ofertę na wynajem maszyny

Jestem zainteresowany wynajmem podestu ruchomego / ładowarki. Proszę o kontakt i przygotowanie oferty.

POLE OBOWIĄZKOWE *

Imię i nazwisko

mail@example.pl

+48 666 999 000

ul. Krakowska 12/12, 00-000 Warszawa, woj. mazowieckie

 Dolnośląskie
 Kujawsko-pomorskie
 Lubelskie
 Lubuskie
 Łódzkie
 Małopolskie
 Mazowieckie
 Opolskie
 Podkarpackie
 Podlaskie
 Pomorskie
 Śląskie
 Świętokrzyskie
 Warmińsko-mazurskie
 Wielkopolskie
 Zachodniopomorskie

 1-3 dni
 1 tydzień
 2 tygodnie
 3 tygodnie
 4 tygodnie
 powyżej 4 tygodni
od 01-01-2016 do 31-12-2016

 silnik elektryczny
 silnik spalinowy (diesel)
np. JLG 1230 ES

 5-15 m
 15-30 m
 30-45 m
 45-70 m

 wewnątrz budynku (strefa bez wiatru)
 na zewnątrz budynku (w strefie wiatru)

  Odśwież Captcha  
 


wynajem maszyn wynajem podestów, wynajem podnośników nożycowych wynajem podestów koszowych, wynajem podestów przegubowych, wynajem podnośników koszowych

 
GENIE MEC